تولید محتوای الکترونیکی

گروه ما به صورت منسجم فعالیت خود را در حوزه آموزش مجازی و در بخش تولید محتوای مجازی تحت وب از سال 1382 با موسسه آموزش مجازی دانشگاه شیراز آغاز کرد. از جمله ویژگی های قابل ملاحظه محتواهایی که تولید کرده ایم این موارد می باشند: قرار دادن محتواها در استایل هایی که خودمان بر اساس خواسته های مشتریان طراحی و برنامه نویسی کرده ایم، ارائه ترکیب متناسبی از  مجموعه صوت، متن ها، تصاویر، فیلم ها، انیمیشن هاو طرح های گرافیکی زیبا  و همچنین ارائه آزمون های متنوع پیش از آغاز، میان و پایان دوره ها با قابلیت بررسی پیشرفت کاربر.

تولیدات ما تاکنون در چندین کنگره و جشنواره شایسته تقدیر و تشکر بوده است. از آن جمله می توان به همایش بین المللی محتوای الکترونیکی که در آذرماه 88 در دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد، اشاره کرد؛ در این همایش محتوای ارایه شده دانشگاه علوم پزشکی شیراز -ساخته شده توسط شرکت ما- به عنوان محتوای برگزیده انتخاب شد.

گروه ما طی سال ها با مدیران دانشگاه ها  و سازمانهای مختلف در زمینه گسترش آموزش از راه دور همفکری داشته است و با ایشان در زمینه طراحی و اجرای سیستم های بومی مورد نیاز فراگیران آموزش های مجازی همکاری نموده است.

از جمله دانشگاه ها و سازمانهایی که محتواهای تولید شده گروه ما را در دوره های مجازی خود به کار برده اند به موارد زیر می توان اشاره کرد:

دانشگاه شیراز ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دانشگاه شهید بهشتی تهران، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه علوم پزشکی زابل، شرکت پلیمری آریا ساسول، سازمان فنی حرفه ای کل کشور، سازمان پزشکی قانونی کل کشور، سازمان آموزش و پرورش استان فارس، سازمان محیط زیست کل کشور، سازمان حفاظت محیط زیست فارس و سازمان محیط زیست شهرکرد.