گروه ما به صورت منسجم فعالیت خود را در حوزه آموزش مجازی از سال 1382 با موسسه آموزش مجازی دانشگاه شیراز آغاز کرد و در مدت زمان اندک به عنوان همکار اصلی در زمینه تولید محتوای دیجیتال دانشگاه شیراز قرار گرفت. پس از آن ما فعالیت های خود را با سایر مراکز دانشگاهی و علمی در سطح کشور، در زمینه تولید محتوای الکترونیکی، آموزش از راه دور، ساخت نرم افزارهای علمی و کاربردی و ارایه جدیدترین تکنولوژی ها در عرصه آموزش مجازی گسترش و ادامه دادیم.

 با توجه به نبود ساختار منسجم و استاندارد در زمینه آموزش الکترونیکی در کشور و مسائل مربوط به آن، ما با همکاری و راهنمایی مدیران دانشگاه، اقدام به طراحی و اجرای سیستمی کاملا حرفه ای - با در نظر گرفتن نیازهای دانشجوی مجازی ایرانی- کردیم و توانستیم موفقیت های چشمگیری در این زمینه بدست آوریم. از جمله ویژگی های متمایز بسته های آموزشی ساخته شده توسط گروه ما، ارائه آزمونهای آنلاین استاندارد است که نتایج آزمونها همراه با کد ملی شرکت کننده ثبت می شود.

مجموع تولید محتواهای آموزشی که گروه ما تاکنون برای دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور انجام داده است بیش از 4000 ساعت آموزش و بالغ بر 1000 عنوان بسته می باشد. این محتواهای چند رسانه ای با طراحی های جذاب ، آموزش را از حالت خسته کننده سنتی خارج کردند.  چنین آموزش هایی با از بین بردن محدودیت زمان و مکان ، امکان تکرار، امکان ضبط داده ها و رجوع به آنها و کاهش هزینه های رفت و آمد، باعث افزایش بازدهی آموزش کاربران می شوند.

همزمان با  پیشرفت تکنولوژی های آموزشی و توسعه نرم افزارهای تحت وب و تحت موبایل ، ما فعالیت خود را در این زمینه ها گسترش دادیم و با ساخت بازی های آموزشی دو بعدی و سه بعدی و اپلیکیشن های آموزشی تحت موبایل از پیشگامان در حوزه Game learning  و Mobile learning  در سطح کشور شدیم.

گروه ما از سال 1386 عضو سازمان صنفی انفورماتیک است. ایده های نوآورانه، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز حوزه فناوری اطلاعات و به کار گیری نیروهای جوان و ارائه محصولات منحصر به فرد داخلی قابل رقابت با نمونه های خارجی منجر شد که شرکت ما موفق به کسب عنوان "شرکت دانش بنیان" در سال 1394 شود.

گروه ما با تحقیق و توسعه، تجربیات موفق چندین ساله ای را در زمینه های مختلف حوزه انفورماتیک (شامل: تولید محتوا، ارائه سامانه مدیریت یادگیری، ساخت آزمون، ساخت نرم افزارهای تحت موبایل و تحت وب، تولید انیمیشن، ساخت بازی، عکاسی حرفه ای و برنامه نویسی ) کسب کرده است و با تلاش نیروهای خلاق و جوان خود آماده ارائه انواع خدمات در زمینه های ذکر شده به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی می باشد.

ما توسعه فرهنگ یادگیری، نوآوری، دانش محور بودن، مشتری مداری و حفظ ارزش های زیست محیطی را سر لوحه کار خود قرار داده ایم تا بتوانیم در زمینه های ملی و بین المللی فعالیت مان را گسترش دهیم و گام های موثری در راستای ارتقای آموزش مداوم افراد مختلف برداریم.